HAKKIMIZDA

Tech Contactlens & Rainbow

Tech Contactlens San. ve Tic. Ltd. Şti. 1972 yılında Türkiye'de ilk defa kontaktlens üretimi yapan firmadan, ayrılan kardeşlerin kurduğu bir aile şirkettir. 1995 yılında yeni bir teknoloji olan “Mould lathing” sistemi ile üretim yapan bir İtalyan firmasından teknoloji transferi yaparak kontaktlens üretmeye başlamıştır. Firmamız zaman içinde “RAINBOW COLORS”u bir Türk markası yaparak yabancı markalar arasında yerini almasını sağlamıştır. Türkiye’den ilk defa Avrupa ülkelerine kontaktlens ihracatı yapan firmamız RAINBOW COLORS ELITE LINE, RAINBOW COLORS FANTASY LINE, RAINBOW COLORS FUN LINE ve RAINBOW CLEARS tescilli markalarıdır.

Tech Contactlens Ltd. +/- 25 dioptriye kadar Eğlence lensleri, Şeffaf, Renkli, Toric, GP, Renk Körlüğü ve İris bozukluğu için özel boyama lensler yapmaktadır.

Techlens, Teknoloji ve insana yatırım yaparak büyümesini sürdürecek ve küresel şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir.

Vizyonumuz;

Optik Sektöründe edindiğimiz yerimizi büyüterek korumak ve sektör lideri bir marka olmak.

Misyonumuz;

Hizmetlerimizde insan sağlığını ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre pozisyon alarak sonuç odaklılık ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır.